Якщо ви готуєтеся до розлучення, вам слід підготуватися до кількох речей. Окрім найму досвідченого та чуйного адвоката з розлучення в Денвері, також важливо тісно співпрацювати зі своєю сім’єю, щоб зрозуміти, як ви можете підтримати їх протягом усього процесу. Хоча розлучення є важким для всіх, на кого це вплинуло, воно може бути особливо складним для підлітків. Школа, робота, дружба, романи та потенційні проблеми з психічним здоров’ям — у підлітків уже є багато чого. Ось чому важливо знати, що робити, щоб допомогти підлітку, якщо ви переживаєте шлюборозлучний процес.

Але як почати? На щастя, є багато практичних способів, якими ви можете допомогти своєму підлітку, щоб ваша родина могла вийти з іншого боку цього досвіду сильнішою, ніж будь-коли. Тут ми докладніше розглянемо способи допомогти вашому підлітку впоратися з розлученням. Хоча цей процес ніколи не буває легким, ці методи можуть стати керівництвом у скрутний момент.

Зміст

Чому підлітки потребують вашої підтримки під час розлучення

Хоча розлучення може здаватися дуже особистим досвідом (що, звичайно, так і є), важливо пам’ятати, як цей виснажливий процес вплине на всіх членів сім’ї. Від подружжя до бабусь і дідусів і дітей, усі члени сім’ї відчувають наслідки розлучення. Але, звісно, ​​є способи, якими ви можете зменшити цей вплив, особливо для власних дітей, щоб допомогти вашим дітям і родині залишатися комунікабельними та щасливими. Звичайно, ваша сім’я може виглядати по-іншому після розлучення, але є незліченна кількість прикладів подружжя, які зробили це для своїх сімей. Дозвольте шлюборозлучному адвокату подбати про законність, а ви подбаєте про свою сім’ю під час цього великого переходу.

Звичайно, підлітки можуть стати особливою проблемою, оскільки вони вже стикаються з багатьма унікальними проблемами. Від школи, діяльності та роботи до дружби та романтичних стосунків, для підлітків уже є багато чого. Мало того, дослідження показують, що все більше і більше підлітків відчувають проблеми з психічним здоров’ям, які можуть ускладнити навіть найпростішу діяльність. Будь то депресія, тривога чи навіть біполярний розлад, підлітки відчувають низку проблем із психічним здоров’ям. Однак, на щастя, існує багато доступних варіантів лікування, наприклад, заклади психічного здоров’я для підлітків, які часто можуть ефективно лікувати ці психічні захворювання, щоб допомогти вашому підлітку вести щасливе та продуктивне життя.

Але навіть якщо ваш підліток не має проблем із психічним здоров’ям, випробування процесу та труднощі, пов’язані з розлученням їхніх батьків, можуть здатися непосильними. Ось чому так важливо зробити все можливе, щоб допомогти своїм підліткам у цьому процесі. Під час розлучення підлітки можуть ізолюватися, приймати необдумані рішення або поводитися більш бунтівливо, ніж ви можете очікувати. Важливо бути терплячим, залишатися доступним і робити все можливе, щоб разом із чоловіком/дружиною зосередитися на найважливішому: ваших дітях.

Як допомогти підліткам пережити розлучення

Шукаєте, як допомогти підлітку під час процесу розлучення? Зверніть увагу на ці поради, щоб забезпечити їм необхідну підтримку, турботу та увагу:

  1. Не тягніть їх між собою та вашим чоловіком: хоча деякі підлітки поводяться дуже зріло, важливо пам’ятати, що вони все ще є вашою дитиною, і як такі, досить впливові. Розлучення може швидко стати безладною справою між подружжям, але ви ніколи не повинні намагатися втягнути свою дитину між вами та вашим чоловіком. Не розглядайте їх як розмінну монету і не намагайтеся змусити їх обрати сторону. Хоча питання опіки над дітьми та аліментів можуть ускладнити це, пам’ятайте, що найважливіше.
  2. Слухайте свого підлітка: як би просто це не звучало, цю пораду часто нехтують. Не просто розповідайте своєму підлітку, що він повинен робити (або відчувати) під час процесу розлучення. Натомість спробуйте побачити ситуацію з їх точки зору. Знайдіть час, щоб сісти та послухати їхні думки, почуття та те, як вони розуміють розлучення. Вам навіть не обов’язково мати всі відповіді. Просто зробивши цей жест, щоб сісти та послухати, можна мати велике значення.
  3. Не налягайте на них надто сильно: у такий складний час у вас може виникнути спокуса емоційно покластися на підлітка. Хоча це чудово, що вони можуть запропонувати підтримку, ви не повинні надто покладатися на них. Зрештою, вони чекатимуть на вас підтримки та вказівок.
  4. Будьте гнучкими, але встановіть обмеження: протягом цього часу може бути корисно надати вашому підлітку трохи більше гнучкості, ніж зазвичай. Дозвольте їм проводити більше часу з друзями, зайнятися новою діяльністю чи хобі або здійснити цю подорож із другом, якого вони давно планували. Якщо дати їм трохи більше простору для дихання, це допоможе їм упоратися зі складнощами розлучення і, можливо, навіть знайти здоровий спосіб відволіктися. Однак важливо не зайти надто далеко. Будьте гнучкими, але в той же час встановіть жорсткі обмеження. Не дозволяйте їм повністю контролювати свій розклад і не залишайтеся на вулиці всю ніч. Встановлення чітких обмежень дасть їм зрозуміти, що ви все ще займаєтеся їхніми повсякденними справами.
  5. Будь прикладом: коли батьки розходяться, підлітки можуть втратити довіру до дорослих загалом. Не дозволяйте їм. Послужити прикладом того, як вони повинні поводитися і як вони повинні очікувати від дорослих. Залишайтеся послідовними та дозволяйте своїм діям говорити за вас, коли ви працюєте над тим, щоб відновити віру вашого підлітка в надійних дорослих.

Висновок – як допомогти підліткам пережити розлучення

Немає сумніву, що розлучення може бути одним із емоційно складних, важких (і не кажучи вже про дорогий) процесів, які хтось може витримати. Пам’ятайте, що під час розлучення страждають усі, особливо підлітки та маленькі діти. Коли здається, що сім’я розпадається, переконайтеся, що ви поруч, щоб підтримувати їх на кожному кроці. Прислухайтеся до них, служіть позитивним прикладом того, як повинні поводитися дорослі, і забезпечте певну гнучкість, зберігаючи тверді межі. Ці методи можуть допомогти і вам, і вашому підлітку пережити шлюборозлучний процес і вийти ще сильнішими.

От admin